Безробітні Кіровоградщини можуть стати слухачами онлайн-курсів Prometheus

194

Сьогодні, в умовах розвитку інноваційних технологій та освітнього менеджменту, створюються та запроваджуються різновекторні безкоштовні онлайн-курси, що дозволяють охочим навчатися за програмами  провідних українських та закордонних вишів.

Віднедавна, завдяки громадському проекту масових безкоштовних відкритих онлайн-курсів Prometheus, клієнти центрів зайнятості мають можливість набути знання з найактуальніших освітніх програм (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія, психологія, ін.).

Читайте також:  Відтепер довідку з Пенсійного фонду можна отримати в електронному вигляді

Зокрема, доступні цикли курсів: «Підприємництво», «Громадянська освіта», «Аналіз даних», а також додаткові курси різної направленості («Як знайти роботу своєї мрії», «Інтернет-медіа», «Основи програмування», «Фінансовий менеджмент»).

Кожен із курсів даного проекту є комбінацією заздалегідь записаних відеолекцій провідних викладачів найкращих вітчизняних, закордонних вищих навчальних закладів, інтерактивних занять, а також форуму, на якому слухачі матимуть можливість поставити відповідні запитання викладачу та спілкуватися один з одним.

Читайте також:  Масштабна пожежа в Олександрії охопила понад 800 кв. м2 покрівлі (ДОПОВНЕННЯ) + ФОТОРЕПОРТАЖ

Все це сприяє ефективності навчання, закріпленню отриманих знань, а успішне завершення курсу дає змогу отримати електронний сертифікат, що підтверджуватиме здобуті знання.

Варто зазначити й про переваги такого навчання. Передусім, це те, що навчання відбувається в зручний для слухача час, адже відеолекції, тести та форум є доступними цілодобово. Проходити курси можна вдома чи в дорозі, для цього необхідно мати лише доступ до інтернету, комп’ютер або планшет, чи телефон (сайт налаштується під будь-який пристрій).

Читайте також:  Минулі резонансні події про начебто зґвалтування і «вбивцю собаки» прокоментував начальник Олександрійської  поліції

Таким чином, формат масового онлайн-курсу дозволяє швидко, якісно, а головне – безкоштовно, навчати сотні тисяч людей, залучаючи до його процесу найкращих лекторів і практиків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ