Безробітні Олександрійщини можуть безкоштовно здобути одну з топових технічних професій

176

На сьогодні оператор верстатів з програмним керуванням – затребувана, високооплачувана спеціальність у  сфері металообробки. Споріднені професії: токар, фрезерувальник, оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній.

Оператор верстатів з програмним керуванням  забезпечує процес оброблення металевих деталей на верстатах з програмним керуванням. Сьогодні у безробітних є шанс здобути цю професію.

З 25 січня поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за цією професією. Курс навчання триватиме 5 місяців.

Читайте також:  На Кіровоградщині державі повернули вкраденої землі майже на 50 мільйонів гривень

Варто зазначити, що після закінчення навчання та отримання відповідного свідоцтва, значно розширюються можливості випускників щодо працевлаштування, оскільки підвищується їхня конкурентоспроможність на ринку праці, а кваліфікаційні якості – в більшій мірі відповідають вимогам роботодавця.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.
Читайте також:  Як олександрійцю отримати водійські права безкоштовно й без хабарів

Станом на 23 січня, у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 4 вакансії для операторів верстатів з програмним керуванням (усі на ПАТ «Гідросила») із заробітною платою у розмірі 7000 грн.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до базових центрів зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ