Більше 120 мешканців Олександрії відвідали багатогалузевий ярмарок вакансій

147

Нещодавно в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся масштабний багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Участь у заході узяли близько 120-ти відвідувачів, яким представники роботодавців пропонували вакансії продавців, бухгалтерів, фахівців з кредитування, інженера-конструкторів  та інших затребуваних спеціалістів. Фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості розповіли про те, що у місті існує потреба в працівниках як в промисловості (ТОВ ЗПТУ «ВІРА-СЕРВІС ІНТЕРМАШ», ТОВ «Ренесанс», ТОВ «ВКП «Олександрія ПТО Сервіс», Філія «Олександрійська ДЕД» ДП «Кіровоградський облавтодор»), так і в торгівлі (ПП «Колега»), а також у фінансовій сфері (ТОВ «Центр фінансових рішень «Кредит Маркер»).

Читайте також:  Олександрійським рятувальникам довелося витягати із заметів вантажівку та допомагати комунальникам

Представники Олександрійського міського об’єднаного комісаріату пропонували безробітним громадянам військову службу за контрактом. У свою чергу фахівці Олександрійського відділу національної поліції ГУНП в Кіровоградській області запрошували шукачів роботи на службу у лавах поліції. Чотири особи зацікавились пропозиціями та одержали детальну інформацію щодо працевлаштування.

Також у багатогалузевому ярмарку вакансій узяли участь фахівці Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. Понад 10 осіб отримали відповіді на свої запитання та юридичні консультації.

Читайте також:  Про страховий стаж та право виходу на пенсію з 2018 року розповіли в Управлінні пенсійного фонду

За результатами заходу, понад 10 осіб були запрошені до роботодавців для вирішення питання працевлаштування або стажування на робочому місці

БЕЗ КОМЕНТАРІВ