Більше 628 мільйонів гривень минулого року пішло на ремонтування та будівництво доріг на Кіровоградщині, зокрема й на дороги Олександрійщини

238

Минулого року на поточні ремонти та будівництво доріг в нашій області було витрачено більше 628 мільйонів гривень. Протягом року в експлуатацію введено 74,4 км доріг, 59 погонних метрів шляхопроводу та відкрито рух для транспорту без введення в експлуатацію на 31,9 км.

Про це повідомляє прес-служба САД в Кіровоградській області.

Одним з масштабних проектів, що торкнулися Олександрійщини, стало ремонтування дороги державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине, яка проходить через Олександрію та відповідно шляхопроводу в Південному мікрорайоні міста. “Загалом ремонт по М-04 передбачав  фрезерування, регенерацію основи органо-мінеральною сумішшю, влаштування вирівнюючого шару крупнозернистим асфальтобетоном, а також влаштування верхнього шару ЩМА, впорядкування узбіч та водовідтоку, заміна знаків та нанесення розмітки”, – йдеться на сайті.

Читайте також:  Фірма з Олександрії поставить «УкрГазВидобуванню» 750 тонн полісахаридів

Нагадаємо, що ремонтні роботи шляхопроводу розпочалися в травні 2017 року. В рамках ремонту, шляхопровід повністю розібрали,  укріпили основу, провели заміну балок, прогонових будов та покриття. Влаштували два шари асфальтобетону – вирівнюючий у 8 сантиметрів та 5-сантиметровий шар ЩМА, змонтували перильні та бар’єрні огородження. Окрім цього, облаштовано ліхтарями, що живляться від сонячної енергії.

Новгородка-Шарівка, фото САД в Кіровоградській області

Не менш важливим для мешканців Олександрійщини стало ремонтування дороги Новгородка – ст. Шарівка – Нова Прага. Ремонтні роботи проводилися на відрізку дороги від Нової Праги до ст. Шарівка. Ремонт цього відрізку дороги розпочався у 2013 році, але призупинився у 2015 році через брак коштів. Проте вже на сьогодні ліквідовані  вибоїни на старому асфальтному покритті, укладено новий шар асфальтобетону. Загалом більше 13 кілометрів дороги Т-12-18 Новгородка-ст. Шарівка-Нова Прага, км 23+800 – км 36+976, відремонтували та ввели в експлуатацію. Наступного будівельного сезону роботи на маршруті продовжаться.

Читайте також:  Новий гравець футбольного клубу «Олександрія»

Окрім цього проведено ремонтні роботи на ділянці дороги Полтава-Олександрія. На замовлення Служби автодоріг вдалося розробити проекти на ремонт 8-ми кілометрів дороги, відрізок км 155+000 – км 163+710. Повідомляється, що  витрати склали 171,34800 тисяч гривень за рахунок митних коштів. Проектні роботи на ділянці км 145+000 – км 150+000 коштували 198 тисяч гривень. Стільки ж витратили і на відрізок км 150+000 – 155+000.

Читайте також:  Розмір пенсій та їх виплати особам, що досягли віку 65 років
Фото САД в Полтавській області

Для ремонтування дорожнього покриття на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія застосовувалася технологія холодного ресайклінгу. За допомогою цієї технології спецтехніка знімає пошкоджені частини дорожнього покриття, проводиться механічна переробка та заміна старого покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ