Капелан з Миколаєва Віталій Папушой на своїй фейсбук-сторінці пише про неприємний інцидент з олександрійцем на залізничній станції ім. Т.Шевченка в м.Сміла Черкаської області.

Цієї ночі чекав на потяг до Миколаєва на станції ім. Т. Шевченка (Сміла, Черкаської обл.). Підсів до мене кремезний молодик на підпидку з пляшкою пива і почав чіплятись (я по формі і з нагородами), за що медалі, за що воюєш, даржава вас не цінує, ви вбиваєте братів и т. ін і все це з такою агресією і напором. Я відчуваю як всередені все підіймається, адже напроти сидів явний “сепар”. Я закликав його закрити рота, а він іще дужще, я не витримую, забираю в нього пиво і присаджую. На цей момент підбігли люди, із зали очікування і давай на нього кричати, – це воїн, який нас захищає, ти йому в ноги повинен кланятись Чесно кажучи, мене приємно здивувала така суперпозитивна, патріотична реакція.

Тут підбігають два міліціонера і ми попрямували для складення протоколу. В міліції сепер почав проявляти непокору, довелося вчотирьох замкнути його у кайданки і скласти протокол, – зауважив Віталій.

Читайте також:  Нові правила в українському правописі вже набрали чинності: запам`ятовуємо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ