Чиновник міської ради в порушення закону заборонив депутатові реалізувати його право

702

Сьогодні, 4 грудня, в приміщенні Олександрійської міської ради зібралися члени адміністративної комісії для розгляду питання щодо адміністративних стягнень. На засідання комісії окрім запрошених олександрійців, відносно яких планувалося розглянути питання адмінстягнень прийшов і депутат Олександрійської міської ради Віталій Заріцький.

Проте, в порушення закону, чиновник міської ради  – голова адмінкомісії Володимир Чеботарьов заборонив депутатові бути присутнім на цьому засіданні, мотивуючи це тим, що депутат не брав участі у створенні цієї комісії. Про це кореспондентам Голосу Громади повідомив депутат міськради В.Заріцький.

Читайте також:  За незаконну вирубку дерев з порушників стягнуто понад 1,5 мільйонів гривень штрафів

Зазначимо, що адміністративна  комісія є колегіальним органом, створеним при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради. Отже, депутат, як представник громади, має право брати участь у роботі цього органу виконавчої влади.

Стаття 29 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” говорить, що “Депутат місцевої ради має право брати участь з правом дорадчого голосу в роботі інших органів місцевого самоврядування при розгляді ними питань та прийнятті рішень, що зачіпають
інтереси виборців його виборчого округу чи територіальної громади, від яких його обрано”.

В даному випадку голова адміністративної комісії грубо порушив право депутата та має нести кримінальну відповідальність за перешкоджання депутатської діяльності.

Читайте також:  За вилучене водійське посвідчення житель Кіровоградщини намагався дати хабара начальнику поліції

До речі, на веб-порталі Олександрійської міської ради відсутні будь-які рішення міської ради чи її виконавчого комітету щодо складу адміністративної комісії та положення про неї. То, хто ж ці люди, котрі збираються в кабінеті керуючого справами і стверджують, що депутати її не створювали!

За повідомленням голови комісії засідання перенесено на середу, 6 грудня.

Читайте також:  В Олександрії відбудуться заходи з відзначення Дня гідності та свободи

БЕЗ КОМЕНТАРІВ