Депутат міськради наполягає на скасуванні рішення виконкому щодо підвищення тарифів на послуги КП “Житлогосп”

589

6 липня 2017 року рішенням виконавчого комітету Олександрійської міської ради було ухвалено встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП “Житлогосп”. Відповідне рішення було оприлюднено на сайті Олександрійської міської ради та опубліковано в газеті “Вільне слово” із зазначенням, що дане рішення набирає чинності через 30 днів з дати його офіційного оприлюднення.

Чергове підвищення тарифів обурило олександрійців, котрі і звернулися на особистому прийомі до депутата Олександрійської міської ради Віталія Заріцького з проханням внести це питання на розгляд сесії та відповідним рішенням сесії скасувати рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року №452.

Читайте також:  Олександрійська РДА шукає працівників

Олександрійці скаржаться, що будь-якого обґрунтування такого підвищення тарифів, а також відповідних розрахунків для ознайомлнення з ними громадськості, не було оприлюднено. Зазначимо, що й традиційних для Олександрії громадських слухань щодо підняття тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП “Житлогосп”, як то для прикладу з нещодавнім підвищенням тарифів на воду, проведено також не було.

Читайте також:  В Олександрії на пожежі виявили тіло жінки

Як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу,  на зверення громадян, депутат підготував та направив до Олександрійської міської ради відповідний проект рішення міської ради “Про скасування рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року № 452 “Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” (фотокопію документу можна переглянути нижче). Розуміючи важливість вирішення цього питання для олександрійців, Віталій Заріцький зазначив, що розраховує на порозуміння та підтримку колег з депутатського корпусу, яким також не байдуже благополуччя жителів міста.

Читайте також:  Кубок "Star Light Grand Prix Cup 2018" вибороли олександрійці

Нагадаємо, в серпні 2016 року комунальне підприємство “Житлогосп” очолив Олександр Долгіх, котрий з 2015 року є депутатом Олександрійської міської ради та членом фракції “Опозиційний блок”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ