Децентралізація зайнятості: яких фахівців потребують громади Кіровоградщини

187

У базі Державної служби зайнятості, станом на 1 квітня поточного року, налічується майже 13 тисяч вакансій, з них 300 вакансій, для фахівців, які потребуються до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Кіровоградщини.

Це вчителі, лікарі, кухарі, водії автотранспортних засобів, трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електрогазозварники, продавці продовольчих товарів, садівники, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування та ін.

Читайте також:  На Кіровоградщині САД посилить заходи безпеки дорожнього руху

Завдячуючи співпраці центрів зайнятості та філії обласного центру зайнятості з керівниками ОТГ, роботодавців вдалося працевлаштувати 2,3 тисяч мешканців сільської місцевості.

Якщо Ви бажаєте стати частиною команди, яка працює на благо розвитку територіальних громад Кіровоградщини – звертайтеся за сприянням у працевлаштуванні до міськрайонних центрів зайнятості, а також філій обласного центру зайнятості Кіровоградщини.

Читайте також:  Страховий стаж військовослужбовцям та поліцейським обчислюється за даними системи персоніфікованого обліку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ