Для дітей з Олександрійщини влаштували виїзний день інформації (ФОТО)

129
Фото Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

Днями фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та Олександрійської центральної районної бібліотеки імені Д. І. Чижевського, для учнів Шарівського НВК та Новопразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, організовували виїзний День інформації.

Метою заходу організатори визначили допомогти учням зорієнтуватись у світі професій та уникнути помилок під час вибору сфери діяльності.

Протягом зустрічі зі школярами було проведено профорієнтаційний урок з  використанням елементів профорієнтаційних ігор та різноманітні інтерактивні заходи. Зокрема, за допомогою барометру професій учні отримали вичерпну інформацію щодо рейтингу професій нашого регіону та ознайомилися з ситуацією на місцевому ринку праці, а також дізналися про послуги центру зайнятості.

Читайте також:  У наступному році в Україні, зокрема й Кіровоградській області, перевірки суб’єктів господарювання будуть здійснюватися без попередження

Присутні на заході діти активно брали участь в обговоренні питання майбутнього вибору професії, адже вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок у виборі справи життя.

Наприкінці зустрічі, фахівець Олександрійського міськрайонного центру зайнятості запропонувала школярам пройти профорієнтаційне тестування, завітавши до центру зайнятості, завдяки якому учні матимуть змогу виявити власні нахили і здібності до різних видів професійної діяльності.

Читайте також:  Попередження для жителів Олександрії та області про погіршення погодних умов цими вихідними
Фото Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

БЕЗ КОМЕНТАРІВ