OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Днями, у рамках місячника для інвалідів, фахівцями Олександрійського центру зайнятості спільно з агентством організації дитячих свят «Веселка» було проведено ряд заходів для школярів, які мають вади здоров’я.

Зокрема, для учнів Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, у якій навчаються діти з інвалідністю та діти, які перебувають під опікою, було організовано та проведено розважальну профорієнтаційну програму. Про це кореспондентам Голосу Громади повідомила провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О. Клочко.

Читайте також:  З перемогою повернулися учні Новопразької музичної школи з міжнародного фестивалю

Під час конкурсу «Відгадай професію», діти продемонстрували високий рівень знань щодо розмаїття професій: активно відгадували професії за предметами праці та іншими ознаками. Діти проявили неабияку винахідливість та артистизм, зображуючи жестами і мімікою ту чи іншу професію.

Усі присутні зраділи появі казкових героїв. Тож, «чарівник» Олександр провів з хлопчаками та дівчатами різноманітні інтерактивні та рухливі ігри, показував різноманітні фокуси, влаштував шоу гігантських мильних бульбашок… Споглядати за зацікавленими дитячими очима та щирими посмішками було надзвичайно приємно!

Читайте також:  Ліквідатор «Кіровоградекології» привласнив 88 тис грн

Організатори намагалися зробити для цих дітей невеличке свято, тож не обійшлося  без сюрпризу, кожна дитина отримала від приватного підприємця Олени Атаманенко подарунки: зошити, ручки олівці, фломастери, лінійки та блокноти.

У свою чергу адміністрацією навчального закладу було висловлено подяку Олександрійському міськрайонному центру зайнятості за багаторічну та плідну співпрацю у напрямку проведення профорієнтаційної роботи.

Читайте також:  Кубок "Star Light Grand Prix Cup 2018" вибороли олександрійці

БЕЗ КОМЕНТАРІВ