Для риболовів Кіровоградщини створили інтерактивну он-лайн карту на період нересту

182

З 1 квітня стартувала нерестова заборона на вилов риби у водоймах Кіровоградщини. Тож, для зручності риболовів створили он-лайн карту з географічними координатами заборонених або дозволених для рибальства місць в нерестовий період.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт ДА рибного господарства.

В залежності від регіону на карту нанесені місця або з переліком нерестовищ, де вилов біоресурсів заборонено, або ділянки, які відведені для любительського рибальства під час нересту. Також на багатьох картах в режимі он-лайн можна ознайомитись із географічними координатами зон, заборонених для рибальства протягом усього року.

Читайте також:  Для мешканців Кіровоградщини з травня місяця зміниться цiнa нa гaз

Інформація, нанесена на карти, регламентується наказами відповідних територіальних органів Держрибагентства, Правилами промислового рибальства та Правилами любительського і спортивного рибальства.

За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

Крім Кіровоградської, такі он-лайн карти створено для рибаків Дніпровської, Полтавської, Волинської, Донецької, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівській областях.

Читайте також:  Пожежа з наслідками в Олександрії: в гаражі приватного будинку згоріла «дев'ятка»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ