Для учнів Олександрійського колегіуму в центрі зайнятості провели розважально-пізнавальний захід

110

Так, в рамках акції «Профорієнтаційне літо» для учнів молодших класів, що відпочивають у пришкільних оздоровчих таборах, практично щодня проводяться цікаві, ігри, конкурси, вікторини, які підводять дітлахів до того, щоб замислюватись, як  важливо правильно обрати майбутню професію.

Днями дітлахи Олександрійського колегіуму побували в Олександрійському центрі зайнятості, де для них, спільно з агенцією організацією свят «Веселка» було організовано чудовий пізнавальний захід про світ професій. Герої мультфільму «Щенячий патруль» Маршал і Скай розважали школярів. Наприкінці розважальної програми діти із задоволенням взяли участь у  конкурсі малюнків на асфальті на тему «Моя майбутня професія». Мрійливі хлопчики і дівчатка зображали себе будівельниками, пожежниками, поліцейськими, програмістами, лікарями, перукарями…

Читайте також:  Голова Кіровоградської ОДА закликає дотримуватися вимог передвиборної агітації

Під час заходу діти згадали багато професій, і тішить те, що така діяльність спонукає їх частіше задумуватись, чим цікаві професії людей, що оточують їх в житті, аби з часом правильно обрати свою, яка колись стане справою життя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ