Дорожники склали список найнеобхіднішого для водіїв в зимовий період

115

У зв’язку з погіршенням погодних умов, дорожники Кіровоградщини вирішили розповісти про те, що необхідно змінити або перевірити водію, щоб відчувати себе безпечно під час негоди.

Перш за все, дорожники рекомендують змінити літню гуму на зимову, так як саме шини є головною умовою безпеки водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху на зимових дорогах, у дощ, у сніг та при ожеледиці.

Читайте також:  Народний депутат України Анатолій Кузьменко поспілкувався з колективом та студентами Олександрійського коледжу культури

Далі слід звернути увагу на гальма, а точніше на справність гальмівних колодок. Перед входом в зиму їх краще замінити, адже саме різниця гальмівних моментів коліс є однією з головних причин заносу на дорогах.

Також дорожники рекомендують мати аккумулятор на запас або дроти для прикурювання, так як саме вони можуть допомогти за необхідності завести двигун від іншого автомобіля.

Читайте також:  Оголошено 25000 гривень штрафу рибопереробному підприємству Кіровоградщини

Крім цього варто замінити звичайну охолоджуючу рідину на антифриз, масляні фільтри та масло, щітки склоочищувачів.

Дорожники зазначають, що часто комфорт і безпека автомобілістів залежить від укомплектованості машини взимку різними дрібницями, які допоможуть вибратися з замету, залишитися на слизькій трасі та не замерзнути у разі чого. Отже, крім всього вищесказаного, у багажник також варто покласти лопатускрібок, трос для буксируванняколісні ланцюги проти ковзання.

Читайте також:  Винахідники Кіровоградщини мають змогу взяти участь у конкурсі науково-дослідних проектів

Прес-служба САД у Кіровоградській області нагадує: не відкладайте свою безпеку на потім і подбайте про зимове укомплектування вже зараз, адже наша безпека в наших руках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ