Друга спроба «Україночки»: магазин так і не продали

207

Торги на майданчику системи електронних торгів арештованим майном заплановані на сьогодні так і не відбулись через відмову в допуску до аукціону учасників. Повідомляє Голос Громади з посиланням на СЕТАМ.

Зазначимо, що  приміщення магазину «Україночка», загальною площею 328 квадратних метрів, що розташований по вулиці Іллі Зверева в мікрорайоні Перемога, вперше спробували продати 30 серпня. Проте, аукціон не відбувся через відмову усім учасникам, що подали заявки, на участь у торгах. А приміщення магазину знову виставили на продаж.

Читайте також:  Явка виборців на Олександрійщині буде меншою, ніж в першому турі виборів?

Другі торги мали відбутися сьогодні, 1 жовтня, але знову аукціон не відбувся через відмову усім двом учасникам, що подали заявки. Причини відмови невідомі.

Додамо, що будівля магазину знаходиться в задовільному стані – встановлені металопластикові вікна та двері, обладнана водогоном, каналізацією. Стартова ціна за лот становить 569 482 гривень, а крок аукціону становить 11 389 гривень.

Читайте також:  Олександрійцям-учасникам бойових дій у ІІ Світовій війні міська влада планує виплатити по 2 тис. гривень до 9 травня

Приміщення є предметом іпотеки та реалізується на торгах за борги власника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ