Фермери з Кіровоградщини матимуть фінансову підтримку від держави у розмірі до 40 тисяч гривень

155

Для підтримки  сільськогосподарської галузі у дeржaвнoму бюджeті передбаченні кошти, що передбачають  спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт «Головне управління держгеокадастру у  Кіровоградській області»

Таким чином, голова фермерського господарства віком до 35 років 1 раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тисяч гривень.

Читайте також:  Графік планових відключень світла в Олександрії на другу половину травня

«Важливою метою для Уряду і Мінагрополітики є забезпечення сталості державної підтримки. Але, разом з тим, ми реагуємо на виклики галузі і доповнюємо програми новими актуальними напрямами. Зокрема, йдеться про підтримку молодих фермерів, новостворених фермерських господарств, галузі бджільництва, відшкодування вартості обладнання для шокової заморозки ягід та інше», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Читайте також:  Олександрійці, гайда до центру міста — щойно запрацював фонтан після тривалого ремонту!

Також, Уряд надає бюджетну субсидію новоствореним фермерським господарствам у розмірі 3 тисячі гривень на 1 гектар (до 60 тисяч гривень) на одне фермерське господарство. Дотація надається у перші три роки після його створення для провадження сільськогосподарської діяльності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ