ФК «Олександрія» здобула виїзну перемогу над ПФК «Львів»

3

У суботу, 13 квітня, ФК «Олександрія» перемогла у матчі 24 туру української Прем’єр-Ліги ПФК «Львів».

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт ФК «Олександрія».

Так, на 47 хвилині Артем Полярус протягнув м’яч по лівому флангу та в подальшому отримавши передачу від Дмитра Шастала забив у ворота господарів перший гол на користь олександрійців.

Вже на 58 хвилині, підопічний  Володимира Шарана, Лучкевич  потужним ударом з 15 метрів вразив влучним ударом в дев’ятку  воріт Бандури.
Однак Львів’яни все ж таки пробили  один м’яч на 72-й хвилині у ворота олександрійців. Відзначився Бруно, який пробив Юрія Паньківа низом із 11-ти метрів.

Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь ФК “Олександрії”.

Таким чином, «Олександрія» закріпилася на третьому місці турнірної таблиці, маючи в активі 44 очки.

Наступний матч ФК «Олександрія» проведе вдома на КСК «Ніка»  проти ФК «Маріуполь» 24 квітня, на КСК «Ніка». Матч розпочнеться о 17:00.