Як раніше повідомляв Голос Громади, 24 вересня 2016 року ГО “Сильна Олександрійщина” відзначила свій День Народження.

Як повідомляє на своїй сторінці в соц.мережі Фейсбук керівник організації Олексій Чиж, третю річницю силачі традиційно святкують спортивними змаганнями з силового екстриму. Спортсмени змагались в силовому багатоборстві в трьох вагових категоріях, кожного разу рівень підготовки спортсменів підвищується і вони показували кращі результати. В програмі чемпіонату були такі вправи, як лог-ліфт, прогулянка фермера, перекидання покришки та арм-овер-арм з автобусом вагою 5000 кг.

Читайте також:  Виборців попереджають: з сьогоднішнього дня в Україні розпочинається частковий "режим тиші" перед другим туром виборів

14484601_1598988213737478_4252474615355980341_n

Були присутні не лише місцеві екстримали, а і гості з Кропивницького, Дніпра та Кременчука. Окрему ж подяку за допомогу в проведенні свята організатори висловлюють Народному депутату України Анатолію Кузьменку, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, депутату Олександрійської міської ради Андрію Коломійцеву, комерційному директору ТОВ “УкрАгроКом” Павлу Фесюку, голові Олександрійської РДА Богдану Курупу, директору ФК “Олексанрія” Дмитру Кітаєву, директору КД “Транс” Володимиру Ковальчуку та танцювальному колективу “Денс Флай” в особі керівника Богдана Мінченка.

Читайте також:  У Кіровоградській облдержадміністрації обговорили створення Ради регіонального розвитку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ