Головні події Олександрійщини минулого тижня

120

Тиждень, що минув був насичений різними подіями, не всі з яких були позитивними. Так, 4 липня патрульними на околицях Олександрії було затримано чоловіка з ймовірними ознаками наркотичного сп’яніння, того ж дня на відрізку дороги від Олександрії до Приютівки сталася дорожньо-транспортна пригода, машина злетіла з узбіччя та повністю перевернулась. Жахливий випадок трапився 3 липня в селищі Нова Прага: зґвалтовано восьмирічну дівчинку.

Читайте також:  З початку року з неплатників аліментів Кіровоградщини стягнутнуто штрафів більш як 1,5 мільйонів гривень

Але позитивних новин теж не бракувало: в Новопразькій об’єднаній територіальній громаді з’явився рентген апарат і відтепер жителям не доведеться діставатися міста, щоб зробити рентген; в селі Протопопівка Приютівської ОТГ в кінці липня розпочнеться будівництво амбулаторії сучасного зразка з усім необхідним обладнанням; в Червоній Кам’янці завершуються роботи над встановленням мультифункціонального спортивного майданчика; Віктора Курупа,директора з організації виробництва товариства «УкрАгроКом» указом Президента України«За заслуги» III ступеня було нагороджено орденом.

Читайте також:  Завтра відбудеться турнір «Сильна нація» серед спортсменів Олександрії

Серед інших новин минулого тижня:

-Педагоги Кіровоградщини почали отримувати сучасне навчальне обладнання для першокласників LEGO “Six Bricks”;

-Близько 3,5 тисяч підприємств Кіровоградщини співпрацюють зі службою зайнятості області;

– на Олександрійщині у чоловіка виявили понад триста кущів конопель;

– в Олександрії «новоспеченим» підприємцям розповіли про тонкощі законодавства;

– в Олександрійському районі оголосили конкурси на посади директорів шкіл.

Читайте також:  Олександрійські військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих членів екіпажу борту №16

БЕЗ КОМЕНТАРІВ