Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

122

На минулому тижні до Олександрії завітав народний депутат України Анатолій Кузьменко, щоб взяти участь в урочистих й важливих заходах та зустрічах.

Так, Анатолій Кузьменко побував у Олександрійському онкодиспансері, який отримав нове обладнання – новітній операційний стіл, де під час зустрічі головному лікарю онкодиспансеру В.Хірсі вручив нагороду Верховної Ради України.

Крім цього народний депутат побував на урочистостях з нагоди відзначення 75-ї річниці Олександрійської військової частини, зокрема відвідав ювілейний концерт присвячений цій даті.

Читайте також:  Мешканці однієї з олександрійських багатоповерхівок самостійно облаштували дітлахам місце для відпочинку

У Протопопівській та Червонокам`янській сільських амбулаторіях розпочали консультувати пацієнтів з допомогою телемедицини, а в Приютівській об`єднаній територіальній громаді за ініціативи голови Андрія Коломійцева розпочалась реконструкція вуличного освітлення.

На минулому тижні учні навчальних закладів Олександрійщини виступили на фестивалі-конкурсі «Червона калина» в Олександрії й виконали патріотичні пісні та номера з нагоди вшанування пам`яті Небесної Сотні.

Читайте також:  У літньому таборі «Дружба», що на Олександрійщині, відкрито сезон відпочинку та оздоровлення для дітлахів

Слід зазначити, що голова Кіровоградської облдержадміністрації провів особистий прийом, на який за допомогою звернулися мешканці Олександрії.

Під час виконкому в Олександрії змінили адреси приміщень декільком виборчим дільницям в Олександрії змінять адреси своїх приміщень, а до Кіровоградщини прибули спостерігачі за виборами президента з ОБСЄ.

До інших подій:

Олександрійська міська організація партії ВО «Батьківщина» виключила зі своїх рядів секретаря Олександрійської міської ради Олену Богоявленську.

Читайте також:  Діти з Олександрії відправилися на оздоровлення та відпочинок до одеського курорту

Тротуарна плитка, якою викладена площа Соборна в Олександрії почала псуватися не простоявши зазначений гарантійний термін.

В Олександрійському відділі поліції існує суттєва проблема. Яка, можна дізнатися з посиланням.

З надзвичайних подій:

В Олександрії сталася пожежа: на проспекті Соборному зайнялася квартира в багатоповерхівці.

Водій маршрутного автобуса не впорався з керуванням й попав в халепу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ