Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

93

Впродовж минулого тижня українці й олександрійці зокрема жваво обговорювали голосування на виборах президента України. Так, «Голос Громади» поділився цікавою інформацією с фото та відео звітом від олександрійки, яка розповіла про голосування мешканців України у Берліні.

Щодо змін та подій в Олександрії та районі, то маємо наступне: на виконкомі затвердили оновлену структуру управління освіти Олександрійської міської ради та розглянули можливість чергової передачі теплових лічильників й можливу зміну назви олександрійської муніципальної поліції на нову, окрім цього депутати Олександрійської міської ради заслухали низку проблем звенигородців. Також в Приютівській об’єднаній територіальній громаді придбали сучасний рейдер, а в Олександрійському колегіумі відкрили сучасний мультимедійний спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу.

Читайте також:  Сумнозвісна олександрійська недобудова «зависла у повітрі»

До того ж, минулий тиждень характеризувався початком місяця квітня, в якому відбудеться ряд змін, які стосуватимуться й олександрійців також. Серед них: розпочався весняний призов юнаків на військову службу, для населення знизили ціну на природний газ, набрали чинності нові правила отримання безкоштовних ліків за програмою «Доступні ліки», додаткова грошова допомога багатодітним сім`ям на кожну дитину та виплата другої частини доплат до пенсій.
Зокрема повідомлялось про: безкоштовний відпочинок для атовців та одноразову грошову допомогу до 9 травня для ветеранів війни, а хто її отримає дивіться за посиланням.

Читайте також:  Олександрійцям на замітку: як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?

Інформували про графік роботи телефонної “гарячої лінії” головного управління Пенсійного фонду Кіровоградщини й графік планових відключень світла по місту в першій половині квітня, про оїздку дітей з Олександрійщини до дитячих таборів на оздоровлення, кримінальні події тижня й сильні магнітні бурі у квітні.

З надзвичайних подій Олександрійщини:
Група невідомих осіб здійснює незаконні перевірки підприємств.
Сталася пожежа у приватному секторі та жахлива аварія зі смертельними наслідками.

Читайте також:  Господарі рятували свої речі від вогню по вулиці Мічуріна в Олександрії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ