Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

212

На початку минулого тижня в житлових будинках олександрійців та об`єктів соціальної сфери міста відключили централізоване опалення завчасно. Що стало причиною завершення опалювального сезону на 7 днів раніше можна дізнатися за посиланням.

Впродовж минулого тижня на центральній площі міста діяв традиційний весняний ярмарок «Все для саду та огороду» з продажу продукції місцевих та криворізьких підприємців.

Напередодні Пасхи Христової мешканці Олександрійщини мають можливість побувати на художній великодній виставці у Центральній міській бібліотеці.

Для місцевих дітлахів організували активний дитячий тимчасовий майданчик з іграми, конкурсами, танцями та іншими розвагами, а майбутнім абітурієнтам району — екскурсію по медичному коледжу.

Голос Громади” висвітлював питання щодо втрати приватними спортивними клубами Олександрії орендованих приміщень та розповідав про олександрійське швейне підприємство, яке черговий раз викрили на підпільній праці та незаконній схемі.

Крім цього, в Олександрії розшукують патронатні сім`ї для тимчасового виховання та догляду за дитиною на вигідних умовах, а керівництво міста запрошує небайдужих мешканців на суботник з благоустрою міського комунального пляжу у Байдаківському мікрорайоні.

Нагадаємо про юного олександрійця, якого вдарило струмом й у наслідок цього він отримав 50% опіків поверхні тіла та про сумнозвісну недобудову, яка “манить” підлітків й наражає на небезпеку – господаря наразі розшукують.

Стала відома дата другого туру виборів Президента України, а чи потрібно себе вдруге перевіряти в списках виборців дізнайтеся за посиланням.

В Олександрійському відділі поліції оголосили конкурс на посади молодшого та середнього складу поліції, а мешканців Кіровоградщини масово звільняють від кримінальної відповідальності.

Також інформували про кримінальні події тижня в Олександрії: як з’ясовують сімейні стосунки і що крадуть у магазинах й у сусідів та про виникнення двох пожеж: по вулиці Мічуріна й по вулиці Б.Хмельницького, де пожежа забрала життя двох людей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ