Кабмін прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухолмлинського»

225

4 липня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 464-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського».

Про це повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської обласної ради.

Кіровоградська обласна рада ініціювала відзначення на державному рівні сторіччя від дня народження  Василя Сухомлинського ще в 2015 році рішенням від 29 вересня 2015 року № 793, а в 2017 році затвердила обласну програму заходів, які будуть проводитися в області.

Читайте також:  Відбувся відкритий чемпіонат міста Олександрії з військово-спортивних багатоборств

Дана програма включає такі заходи: проведення VI Міжнародної науково-практичної конференції та XXV Всеукраїнських педагогічних  читань «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному і міжнародному вимірах», виготовлення та випуск в обіг пам’ятної монети, випуск ювілейної збірки творів за програмою «Українська книга», реставрацію та відкриття нової експозиції Педагогічного-меморіального музею в НОВК «Павлиська загальноосвітня школа I-III  ступенів- ліцей ім. В. О. Сухомлинського».

Читайте також:  На Кіровоградщині понад 12 тисяч безробітних, а переважна їх більшість проживає...

БЕЗ КОМЕНТАРІВ