Кількість умисних вбивст зменшилася в порівнянні з минулим роком: відзвітував начальник поліції Котига

167

На засіданні Олександрійської міської ради за період 9 місяців 2017 року відзвітував начальник Олександрійського відділу поліції головного управління Національної поліції Кіровоградської області Сергій Котига.

Протягом вказаного періоду до міського відділу поліції надійшла 11 981 заява та повідомлення про скоєння кримінальних правопорушень та інші події, що на 1071  заяву і повідомлення більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Протягом 2017 року відмічається зменшення зареєстрованих кримінальних правопорушень. Так, за звітний період зареєстровано 1532 кримінальних правопорушень проти минулого року – 1541. По 404 кримінальним правопорушенням встановлені особи. В минулому році ця цифра була дещо менша – 374.

Читайте також:  В Олександрії посеред проїжджої частини вирили яму й частково обмежили рух автотранспорту (ФОТО)

Розслідувано на 41 кримінальне правопорушення більше, аніж минулого року  – це 397 проти 356. У вчиненні кримінальних правопорушень повідомлено про підозру 123 особам, з яких 27-ми особам обрано запобіжний захід тримання під вартою, 13 – домашній арешт

За звітний період у порівнянні з аналогічним періодом за 2016 рік відбулося зменшення умисних вбивств – на 3 умисних убивства скоєно менше. Цього року зареєстровано всього 1 таке кримінальне правопорушення проти 4-х в минулому році. Розбійних нападів у цьому році зареєстровано 5 проти 12-ти минулорічних.

Читайте також:  Перелік олександрійських захисних споруд цивільного захисту

Прослідковується збільшення крадіжок: у цьому році – на 181 крадіжку більше, аніж минулого року. Грабежі – 43 випадки проти 41 грабежа за минулий рік, особи встановлені по 17 таким правопорушенням; шахрайства збільшилися на 52 випадки, по 42-м наразі встановлені особи. Незаконних заволодінь транспортних засобів на 4  випадки більше, проти минулого року. Проте збільшилася кількість нанесення тілесних ушкоджнь зі  смертельними наслідками –  5 випадків, в минулому році взагалі зареєстровано таких випадків не було. Особи по цим кримінальним правопорушенням всі встановленні.

Читайте також:  Ще однієї площі міста торкнулася рука КП «Благоустрій» м.Олександрії (ФОТОЗВІТ)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ