Кіровоградщина готова боротися з епідемією кору

164

Заступник директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук повідомила, що з початку цього року в Кіровоградській області зафіксовано 5 випадків захворювання на кір.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

Фахівцями лабораторного центру було відпрацьовано комплекс протиепідемічних, карантинно-обмежувальних заходів. Окрім цього ними було забезпечено хворих ізоляцією та своєчасним лікуванням,обстеження контактних осіб. Ці заходи зарадили розповсюдженню кору по території Кіровоградщини.

Читайте також:  Профорієнтаційне літо в Олександрії: школярі здійснили подорож у світ професій

Надія Оперчук додала, що Кіровоградська область забезпечена вакциною на 19,7% від річної потреби. План вакцинації виповнено на 45%, а ревакцинації – на 32%. На сьогодні залишилось 4812 доз.

«Міністерство охорони здоров’я України планує забезпечити всі регіони необхідною кількістю вакцин для проведення додаткової хвилі щеплення від кору дітей віком 1-9 років» – говорить пані Надія.

Читайте також:  Штучні квіти, огорожі і столи на олександрійських кладовищах – тепер поза законом?

Як зазначив Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, медики разом з лабораторним центром розробили чіткий план дій для недопущення спалаху інфекції на території області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ