Діти, батьки яких є учасниками АТО та мають вік від 7 до 9 років (включно) мають можливість безкоштовно відвідати літній курс розвиваючих занять «АБВГДейка». Про це повідомив у соцмережі фейсбук заступник голови ГО “Учасники АТО Олександрійщини” Олександр Рушковський.

Заняття будуть проходити на базі ГО “Учасників АТО Олександрійщини” за підтримки депутата міськради Андрія Коломійцева. Як повідомила Альона Башкалова, ці заняття планують проводити щосуботи з 25 червня по 27 серпня.

Читайте також:  Відбулося відзначення мешканців Олександрії нагородами «Олександрієць року» (ФОТО/ВІДЕО)

«Під час заняття будуть використовуватися різноманітні дидактичні ігри, завдання творчого характеру, які сприяють всебічному розвитку дитини та формують стійкий інтерес до знань» — повідомила педагог.

Нагадаємо, що за ініциативою  ГО «Союз солдатських матерів та дружин військовослужбовців», ГО “Учасники АТО Олександрійщини”, при підтримці депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева  з квітня цього року  кожної суботи в приймальній “Центра допомоги АТО” діти учасників АТО, з малозабезпечених родин та родин переселенців з тимчасово окупованих територій відвідують безкоштовні підготовчі заняття «Школа майбутнього першокласника».

Читайте також:  Святкування 273-ї річниці Олександрії розпочалося велопробігом та продовжилося розвагами (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ