Міський голова “хвилюється” за жителів району, у той час коли в Олександрії вистачає своїх невирішених проблем

562

Сьогодні, 13 липня, міський голова Олександрії Степан Цапюк зробив заяву щодо питання об’єднання громад.

Нагадаємо, що коли місто відмовилося об’єднуватися з селами та селищами Олександрійського району, Приютівською селищною радою було прийнято рішення про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селищ. Проте таке рішення, як виявилося згодом, також не влаштувало міських керманичів, котрі почали аж занадто “перейматися” проблемами мешканців району та систематично відвідувати села з метою проведення “роз’яснювальної роботи” щодо недоцільності такого об’єднання.

Читайте також:  За крадіжки двоє жителів Олександрійського району можуть потрапити за грати

Вже з перших слів керманич Олександрії перевів суть питання у політичну площину, згадавши посадовців обласної адміністрації та району. Проте найцікавішим є той факт, що посадова особа, яка керує містом, у своїй заяві надає роз’яснення щодо ситуації, яка склалася не в Олександрії, а в Олександрійському районі.

Досить благородно з боку посадовців міста хвилюватися за долю районних жителів, проте не зовсім зрозуміло, чому сьогодні в міських можновладців виникла така зацікавленість у тому, щоб села не об’єднувалися? У той час, коли в місті купа невирішених проблем (підняття тарифів, проблеми з пільговими перевезеннями і т.д.) керівники міста усі свої “сили” спрямовують не на їх вирішення, а на Олександрійський район.

Читайте також:  Ретрозліт «Олександрія» запрошує жителів міста та його гостей на традиційний фестиваль

БЕЗ КОМЕНТАРІВ