Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,0%), на кваліфікованих робітників з інструментом (18,1%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (35,0%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (10,6%). Про це кореспондентам Голосу Громади повідомляє обласний центр зайнятості.

Станом на 01 березня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 20,3 тис. безробітних громадян, з яких 46,4% складали жінки, 35,1% – молодь віком до 35 років, майже 37,4% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

Читайте також:  В Олександрії відбувся ювілейний концерт з нагоди 75-ї річниці військової частини (ФОТО)

У січні-лютому 2017 року статус безробітного мали 23,6 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в лютому майже 2,3 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-лютому поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 1,3 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 5,5%. Також протягом двох місяців п.р. було працевлаштовано 0,8 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 2,3 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 9,5% .

Читайте також:  В Олександрійському відділі поліції кадрова проблема залишається гострою

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 1,8 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 7,5% .

Станом на 01 березня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,8 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  7  осіб, у  тому  числі серед професіоналів – 4 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –3 особи, серед фахівців – 7 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 11 осіб, серед технічних службовців – 14 осіб, серед робітників з  обслуговування технологічного  устаткування – 5 осіб, серед  громадян  без спеціальної підготовки – 17 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 16 осіб.

Читайте також:  Графік роботи "Гарячої лінії" Пенсійного фонду для мешканців Кіровоградщини

Станом на 01 березня поточного року 15,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 11,1% (за 9 місяців 2015 року) до 12,5% (9 місяців 2016 року) економічно активного населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ