На Кіровоградщині оголосили конкурс на навчання для громадських радників

82

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сторінку Центра зайнятості Кіровоградської області у Fasebook.

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.
Детальніше про громадських радників: https://cutt.ly/pCkYN
У команді громадських радників Ви:
– пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами,
– знайдете підтримку однодумців з усієї України,
– дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади.

Читайте також:  На Кіровоградщині незабаром стартуватиме жнивна кампанія

Пропонується навчання з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоров’я та інших.
Заповнити анкету для участі у конкурсі можна ТУТ: https://cutt.ly/1CpE8
Більше інформації – за посиланням: https://cutt.ly/71ldq
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Читайте також:  Минулі резонансні події про начебто зґвалтування і «вбивцю собаки» прокоментував начальник Олександрійської  поліції

БЕЗ КОМЕНТАРІВ