На Кіровоградщині потребують близько 20-ти педагогічних працівників

129

Роботодавці області потребують 19 працівників за професіями «викладач професійно-технічного навчального закладу», «вихователь», «вихователь-методист», «вчитель з дошкільного виховання». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як, Приватне НВО «ДНЗ – спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей «Школа Ор-Авнер», ДНЗ №21 «Струмочок», ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей. побутового обслуговування» та ін.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (3723 грн.) до 5,5 тис. гривень.

Читайте також:  В найближчу добу прогнозують погану видимість на автошляхах Кіровоградщини

Наприклад, Олександрійський професійний аграрний ліцей пропонує викладачеві професійно-технічного навчального закладу 4165 гривень на місяць. У той же час, Знам’янська дитяча музична школа ім. М. В. Лисенка запрошує викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з оплатою праці 3723 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади викладача або вихователя, стажу роботи, специфікою навчального закладу та ОКР освіти.

Читайте також:  Мешканця з села Войнівка Олександрійського району нагородили відзнакою Президента України

Актуальними є вакансії для вчителів, вихователів та викладачів у  Кіровоградському (10 вакансій), Олександрійському (2 вакансії), Знам’янському (4 вакансія), Добровеличківському (2 вакансії) та Новомиргородському (1 вакансія) районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Читайте також:  У 2019 році Служба автодору продовжить ремонт відрізку автошляху Полтава-Олександрія

БЕЗ КОМЕНТАРІВ