На Кіровоградщині потрібні понад 10 інспекторів для виправних установ

0

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає інспекторів для несення караульної служби на посту охороняємої території.

Так, Державна установа «Кропивницька виправна колонія (№6)» потребує 10 інспекторів. Відкритими є 9 вакансій для молодших інспекторів відділу охорони. Завдання:  несення караульної  служби на посту охороняємої території; працювати добу через дві, початок робочого дня о 7.30. Що ж до вимог, претенденти повинні мати повну загальну середня освіту та бути придатними до військової служби. Також є вакансія молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки. Обов’язки: стежити за дотриманням засудженими встановлених правил поведінки та встановленого розпорядку дня, не допускати контакту засуджених зі сторонніми особами; працювати за графіком доба через дві. Вимоги є аналогічними до вимог молодшого інспектора відділу охорони. Розмір заробітної плати за усіма 10 вакансіями – 6000 грн.

Читайте також:  Злочинці блокують номера телефону клієнтів цього банку й шахрайськими діями знімають кошти

Крім того, є вакансія інспектора (пенітенціарна система) у Державній установі «Устинівський виправний центр (№ 37)». Серед вимог до претендента: вік від 18 років, вища освіта та відсутність судимостей. Роботодавець гарантує  забезпечення форменим одягом, соціальне забезпечення згідно з чинним законодавства та безоплатне навчання у вищих навчальних закладах. Позмінний графік роботи. Розмір заробітної плати – 6500 грн.

Читайте також:  В домашній атмосфері відбувся яскравий сольний концерт Александри Моне для земляків-олександрійців (ФОТОЗВІТ)

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості та Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ