На Кіровоградщині роботодавці потребують понад 160 водіїв

185

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 164 працівників за професією «водій автотранспортних засобів». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТОВ «ФЕНІКС ТРАНС ГРУП», ТОВ «Єврощебінь», СТОВ «Зоря», 4 ДПРЗ ТУ МНС, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та ін.

«Наразі в області існує значний попит на професійних водіїв. Роботодавці Кіровоградщини готові водіям платити за роботу від «мінімалки» до 15 тисяч гривень. Таку заробітну плату вони вказують під час подання вакансій», – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості Юлія Кирилова.

Читайте також:  Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад до Олександрійського відділу поліції

Наприклад, ТОВ «ДАК-ТРАНС» платитиме водієві 10 тисяч гривень у місяць, а ТОВ «ФЕНІКС ТРАНС ГРУП» запрошує водія з оплатою праці понад 15 тисяч гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Читайте також:  В Олександрійській військовій частині відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах Кіровоградської області:

БЕЗ КОМЕНТАРІВ