На Кіровоградщині відкрився “Покровський ярмарок”

244

Сьогодні, 21-го вересня, у рамках Міжнародної агропромислової виставки “AGROEXPO -2017” в Кропивницькому розпочав роботу “Покровський ярмарок”.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

В урочистому відкритті ярмарку взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

“Вп’яте на Кіровоградщині проходить “АГРОЕКСПО” та “Покровський ярмарок”, шириться географія та зростає кількість учасників цих заходів”, – відзначив Сергій Коваленко. Він побажав усім гарно поярмаркувати та насолодитись мистецтвом народних умільців і аматорських колективів.

Читайте також:  В Олександрії оголосили дату проведення останніх дзвоників

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко пройшов ярмарковими рядами, де ознайомився з представленими експозиціями, та придбав на згадку сувенір – викарбувану нашвидкоруч монету.

“Покровський ярмарок” працюватиме протягом трьох днів, за результатами яких конкурсна комісія з обласних посадовців визначить найяскравіших його учасників. Сьогодні на ярмарку були представлені експозиції Кіровоградського району та Соколівської ОТГ, Онуфріївського, Бобринецького, Новомиргородського, Олександрівського, Новоукраїнського та Світловодського районів.

Читайте також:  Яку заробітну плату пропонують роботодавці Кіровоградщини у різних сферах?

Завтра, 22-го вересня, свою експозицію представлятиме Олександрійський район.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ