На Кіровоградщині є вільними робочі місця для 10 психологів

65

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у психологах і практичних психологах.

Роботодавці області потребують 10 фахівців з освітою психолога або практичного психолога. Зокрема, їх готові взяти на роботу КЗ «Кіровоградське обласне бюро медико-санітарної експертизи», Долинський районний військовий комісаріат, Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області та ін.

Читайте також:  Підсумки тижня: головні події Олександрійщини

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 2200 грн (неповний робочий час) до 5000 гривень.

Наприклад, КЗ «Кіровоградське обласне бюро медико-санітарної експертизи»пропонує психологові 4217 гривень на місяць. До обов’язків фахівця входить проведення вивчення особистості, психологічного стану хворих та осіб з інвалідністю методом психодіагностики, аналізу медичної документації, клінічних обстежень. Що ж до вимог до кандидата на посаду, то від претендента очікують наявність стажу роботи за спеціальністю від 3 років та вміння працювати з оргтехнікою.

Читайте також:  Кіровоградщина серед лідерів з надання послуг телемедицини

Актуальними є вакансії для держслужбовців у Кропивницькому (2 вакансій), Маловисківському (2 вакансії) та по одній вакансії у Долинському, Новоукраїнському і Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ