На Кіровоградщині зафіксовано випадок сказу

127

За результатом експертизи Кіровоградської обласної державної  лабораторії ветеринарної медицини 20 жовтня підтверджено сказ у домашнього кота, який утримувався у приватній садибі в районі Ново-Миколаївки.

Таку інформацію опублікувано сьогодні, 25 жовтня, на сайті Кіровоградського обласного лабораторного центру. За медичною допомогою вже звернулися п’ятеро дорослих та одна дитина. Наразі усім постраждалим призначено курс профілактичних щеплень.

Читайте також:  Страховий стаж військовослужбовцям та поліцейським обчислюється за даними системи персоніфікованого обліку

Зараз тривають  обходи дворів садиб з метою виявлення всіх постраждалих від укусів тваринами, а також профілактичні щеплення проти сказу домашнім тваринам.

У разі отримання укусів, подряпин, ослинення домашніми, або безпритульними тваринами для проведення медичного огляду та надання антирабічної допомоги людей закликають звертатись до травматологічних пунктів.

“Сказ – небезпечне, гостре інфекційне захворювання, яке передається від хворих тварин людям шляхом покусів чи ослинення.  Захворювання сказом  завжди закінчується смертю!” – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Надзвичайна ситуація у центрі Олександрії: оперативна інформація з місця події (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ