На кожного ультрас – по правоохоронцю: в поліції дали пояснення про нашестя львівських уболівальників

372

Олександрійці минулими вихідними стали свідками різкого збільшення кількості працівників правоохоронних структур на вулицях міста. Пояснення з цього приводу «Голосу Громади» надали у секторі моніторингу Олександрійського відділу поліції.

Згідно з отриманою інформацією, мета значного посилення персоналу – охорона публічного порядку у місті під час футбольного чвертьфінального матчу на Кубок України між командами «Інгулець» (с.м.т. Петрове) і «Карпати» (м.Львів), який 7 квітня проходив в Олександрії на КСК «Ніка». Як відомо прихильникам «гри мільйонів», львівські угрупування футбольних уболівальників вважаються в Україні, м`яко кажучи, одними з найактивніших. І фани «Карпат» вкотре підтвердили свою репутацію, прямуючи потягом до Олександрії. На офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» розміщена інформація про три зіпсовані пасажирські вагони потягу №120 «Львів-Запоріжжя», яким їхали до нас 250 уболівальників з міста Лева. Через пошкодження, завдані цими пасажирами, вагони на тривалий час виведені з експлуатації на ремонт. Згадується про розбиті вікна і двері вагонів, викинуті з них на ходу потягу подушки, матраци, постільну білизну і вогнегасники; про численні конфлікти з поліцією, викликаною на проміжних станціях для втихомирення цього масового дебошу та інші правопорушення з боку львівських футбольних хуліганів і спричинені ними збитки. Варто додати сюди і піротехніку, яку ця компанія з неадекватною поведінкою щедро застосовувала під час подорожі залізницею і загальна картинка стане ще яскравішою…

Саме тому для запобігання можливим масовим правопорушенням за участі ось таких «активних» гостей міста і були задіяні значні сили: 261 працівник Національної поліції та 50 військовослужбовців Національної Гвардії. Як зазначають у міськвідділі, в Олександрії під час перебування львівських уболівальників кримінальних правопорушень з їхнього боку зафіксовано не було, але мали місце багаторазові порушення адміністративного законодавства. Скільки саме було задокументовано таких порушень – в поліції не повідомили, пославшись на те, що дана інформація ще перебуває на перевірці.

Разом з тим, за словами олександрійців-очевидців, приїжджі фани в Олександрії в день проведення футбольного матчу 7 квітня неодноразово проявляли вандальні (хуліганські) дії, які могли б підпадати і під кримінальні статті. Але ймовірно, до поліції зі скаргами на такі дії жителі міста просто не звертались.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ