На олександрійку напав чоловік в балаклаві з пістолетом

567

26 жовтня невідомий чоловік в балаклаві та з пістолетом в руці намагався скоїти напад на жінку. Подія сталася о 23:30 на перехресті вулиць Горького та Діброви.

Про це у фейсбук повідомила сама ж жінка. Олександрійка зазначає, що після того, як вона почала кричати, чоловік зупинився та сховався у власному будинку. За декілька хвилин на місце пригоди прибув наряд поліції.

“Увага, олександрійці!!!
26 жовтня 2017 року о 23,30 на з’єднання вулиць Горького та Діброви в районі Будинку спорту на мене намагався напасти чоловік в балаклаві та з пістолетом .Дякуючи вчасній реакції та сильному голосу та володіння ненормативною лексикою чоловік зупинився і заховався в будинку де мешкає. Живе цей герой біля Братської могили в першому будинку від неї по вулиці Діброви.

Дякую поліції що приїхала хвилини за 3. Що зараз з тим порушником я не знаю, так як я йшла на вокзал на потяг, а син з працівниками поліції залишився оформити документи. В понеділок сходжу в відділок і покажу вам фото злодюги…бабусю налякав…” – йдеться у повідомленні жінки.

Читайте також:  Одна олександрійська прийомна родина виявилася негостинною

В коментарі кореспонденту Голосу Громади жінка повідомила, що до цього часу їй навіть слідчий не зателефонував, аби більш детально опитати. Проте синові жінки (так як сама вона на той час поспішала на потяг) пояснили, що зважаючи на те, що чоловік не погрожував, не вимагав грошей та не вчинив будь-яких інших дій, що могли б зашкодити її здоров’ю – нападника, більш за все, відпустять.

Читайте також:  В Україні ввели заборону на продаж очних крапель

Оскільки жінці до цього часу так і не зателефонували з поліції, вона вирішила сама з’ясувати ситуацію та вчора, 30 жовтня, пішла до поліцейського відділку. Проте зустрітися зі слідчим також не вдалося, бо його не було на місці.

Крім цього жінка зазначила, що мала розмову ще з однією олександрійкою, яка також стала жертвою нападу цього чоловіка. Тоді вона пожаліла стареньку матір нападника та до поліції не звернулась.

Читайте також:  Незабаром відбудеться черговий суд над  депутатом Новоукраїнської райради, що морив сина голодом                                      

Шановні олександрійці, будьте пильними! Сподіваємося, що працівники поліції, все ж таки, відреагують на ці повідомлення та будуть вжиті відповідні заходи відносно нападника, адже завтра така ситуація може повторитися знову.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ