На Олександрійщині водіям пропонують зарплату до 9 тисяч гривень

2

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 8 працівників за професією «водій автотранспортних засобів». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТДВ «Олександрійський Райагрохім», ТОВ «Олександрійський цукровий завод», ТОВ «Украгроком» та ін.

Наприклад, ПАТ «Шарівське» платитиме водієві 6тисяч гривень на місяць, а ТОВ «Украгроком» запрошує водія з оплатою праці 9 000гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Читайте також:  Вбивцю-рецидивіста з Кіровоградщини взяли під варту на час досудового розслідування
Посада (назва) Роботодавець (назва) Заробітна плата Завдання та обов’язки / Характеристика вакансії
водій автотранспортних засобів ФОП Колоскова Наталія Анатоліївна 5 000,00 Міжміські перевезення пасажирів автобусом «Еталон»
водій автотранспортних засобів ПАТ«Шарівське» 6 000,00 Роботи  по перевезенню різних вантажів по території господарства, категорія «С»
водій автотранспортних засобів СВК ім. Фрунзе 5 300,00 Перевезення сільськогосподарської продукції на автомобілі ГАЗ-53. Наявність прав водія категорії «С»
водій автотранспортних засобів ТДВ «Олександрійський Райагрохім» 6 000,00 Перевезення сільськогосподарської продукції на автомобілі ГАЗ-53 у межах району
водій автотранспортних засобів ТОВ «КД-Транс» 4 795,00 Пасажирські перевезення рейсовим громадським транспортом приміського та міжміського сполучення автобусами ЛАЗ, ПАЗ, МАН, Неоплан.Робота у дві зміни за графіком напрямку рейсу (з 5-00 до 20-00)
водій автотранспортних засобів ТОВ«Олександрійський цукровий завод» 5 200,00 Водій категорії «С», «D»
водій автотранспортних засобів ТОВ«Украгроком» 9 000,00 Автомобілі МАЗ, КаМАЗ. Контроль за технічним станом автомобіля, догляд та забезпечення його безпечної експлуатації (відповідно до інструкції з експлуатації), вчасне технічне обслуговування і технічний огляд, наявність прав категорії  «С», «Е»
водій автотранспортних засобів ТОВ«АмбарІнвест» 4 200,00 Відрядження по Україні, мати категорію «Е» (причіп). Автомобіль DAF, перевезення зерна до Миколаєва та Одеси
Читайте також:  На Кіровоградщині планують побудувати ще одну амбулаторію

 

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ