На прес-конференції в Будинку футболу представили нових гравців ФК “Олександрія”

171

Вчора, 12–го липня, у будинку футболу ФК «Олександрія» відбулась прес–конференція. На ній були присутні президент клубу Сергій Кузьменко, головний тренер Володимир Шаран та директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв.

Директор клубу вручив найактивнішим журналістам, котрі висвітлювали діяльність футбольного клубу в минулому сезоні, мобільні акумулятори.

На цій же конференція представили нових гравців.

Читайте також:  Головні події Олександрійщини за минулий тиждень

Президент ФК «Олександрія» подякував футболістам, тренерам, представникам ЗМІ та вболівальникам за успішно виконане завдання, яке ставилось перед командою. Подякував він і інвесторам,які допомагали клубу, незважаючи на економічні складнощі.

Вибороти місце в першій шістці, позмагатись за путівку до Ліги Європи – ось головні завдання команди у новому сезоні.

В свою чергу, головний тренер Володимир Шаран подякував Сергію Кузьменку за те, що команді була надана чудова можливість провести збори в Нідерландах. Там для команди були створені гарні умови для тренувань.

Читайте також:  Кількість любителів зброї збільшується серед мешканців Кіровоградщини

Як вже відомо, 14–го липня відбудеться жеребкування, і наша команда дізнається з ким вона буде змагатись.

Перша гра пройде 27–го липня у місті Олександрія. Розважати вболівальників і гостей міста буде переможниця «Євробачення» у 2014 році – співачка Руслана. Співатиме вона на заздалегідь підготовленій сцені на Соборній площі. На великих екранах буде пряма трансляція матчу за участю нашої команди.

Читайте також:  Безкоштовний курс: ідеальний макіяж для себе та як можливість розпочати власну справу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ