Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 № 395.

Згідно з розподілом обсягу субвенції з державного бюджету місто Олександрія отримає 8 млн. грн. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Ці кошти будуть витрачені на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вулиць Шевченка, Енгельса та провулку Котовського.

Читайте також:  Олександрійські учні зайняли призові місця у Всеукраїнському конкурсі “Intel Еко-Україна -2019” (ФОТО)

Крім цього серед об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету передбачено виділити 4 млн. грн. на ремонт ділянки дороги Глинськ – Олександрія – Петрове.

Загалом у 2016 році на Кіровоградську область на поточний ремонт  доріг виділено 225 млн. грн. Про це під час останньої сесії Олександрійської міськради повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев. Із них – 189 млн. грн. будуть витрачені на дорогу від Знам’янки до Олександрії, включаючи ремонт мосту на БАМі. Також вже виділені кредитні кошти у розмірі 126 млн. грн., з яких 80 млн. грн. планується витратити на завершення робіт по об’їзній дорозі навколо міста Знам’янки. На утримання доріг на всю область було виділено 100 млн. грн.

Читайте також:  Черговий автомобіль за понад півмільйона гривень мають намір придбати для потреб Олександрійської міської ради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ