Нова перемога олександрійця в Одесі

165

Позавчора в м. Одесі проходив третій традиційний міський відкритий легкоатлетичний забіг «Одеська золота осінь» під девізом «Перемагай себе».

За бажанням його учасники могли обрати одну з двох дистанцій – 15 або 30 кілометрів.

Наше місто, а також олександрійський спортивний клуб «Спарта-17» представляв Олександр Жосан. Всього два тижні тому «Голос громади» розповідав про його черговий успішний забіг на щорічному міжнародному марафоні у м. Біла Церква, де він посів третє місце на класичній дистанції 42 км 195 м. І от вже новий результат невгомонного прихильника бігу…

Виступ олександрійського легкоатлета в одеському забігу (який, до речі, також став міжнародним, оскільки у ньому крім українських, взяли участь спортсмени з Білорусі, Словаччини, Молдови і Росії) виявився ще вдалішим, ніж у білоцерківському: на 30-кілометровій дистанції він став переможцем.

«В Одесі під час змагання була ніби на замовлення, чудова погода: сонячна, безвітряна  і не надто прохолодна. Така ж тепла і доброзичлива атмосфера панувала серед учасників забігу, вік яких був дуже різним: від зовсім юних спортсменів і спортсменок, до людей досить поважного віку. Наприклад, серед жінок найстаршою виявилась учасниця 30-кілометрівки з Білорусі віком за 70 років, яка спеціально прибула до Одеси, щоб «перемогти себе» і їй це вдалося. Організатори змагання також приклали достатньо зусиль, щоб на високому рівні провести цей масовий захід, у якому змагались понад півтори тисячі любителів бігу на довгі дистанції», – ділиться враженнями О.Жосан.

До речі, другу сходинку п`єдесталу пошани зайняв товариш і однодумець Олександра одесит Ігор Гайдук, з яким навесні цього року О.Жосан брав участь і іншому одеському забігу – супермарафоні на 100 км. Тоді вони удвох у командному заліку стали срібними призерами забігу. А на початку літа цей же «тандем» випробовував себе іншим екстрімом – всеукраїнським забігом тривалістю 24 години без перерви.

…Людські можливості не мають меж досконалості, а тому любімо легку атлетику, бо вона – королева спорту і вона того варта!