Нове обладнання для анастезії та реанімації сьогодні отримав Олександрійський онкодиспансер

672

Сертифікат на новий наркозно-дихальний апарат отримав сьогодні головний лікар КЗ “Олександрійський онкологічний диспансер” Володимир Хірса.

Вручити сертифікат та ознайомитися з умовами роботи лікувального закладу завітав заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, який відзначив важливість придбання такого необхідного медичного обладнання, як наркозно-дихальний апарат. На захід також завітав народний депутат України Анатолій Кузьменко, завдяки сприяння якого і стало можливим придбання цього обладнання. Зазначимо, що кошти у сумі 750 тис грн були виділені з держбюджету, апарат був придбаний за допомогою системи Prozorro.

Читайте також:  В Олександрії на ділянці дороги по вул. Першотравневій від вул. Шевченка до вул. Знам’янської розпочали капремонт

Як розповів Володимир Хірса, даний апарат призначений для забезпечення анестезії під час хірургічного втручання для дорослих. До цього часу використовувалося застаріле обладнання, проте з встановленням нового наркозно-дихального апарату стане можиливим більш чітко контролювати стан пацієнта під час проведення операції. За допомогою відповідної програми можна буде слідкувати на моніторі за будь-якими мінімальними змінами у пацієнта: час вдиху, частоту дихання. У разі будь-яких відхилень під час операції апарат про це просигналізує.

Читайте також:  Матч 6-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футболу завершився перемогою ФК «УкрАгроКом» з Приютівської громади

Після огляду нового обладнання, головний лікар запропонував оглянути гостям приміщення онкодиспансеру після проведення ремонту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ