Новостворене обласне підприємство відремонтує в Олександрії дві вулиці за державний кошт (сесія міськради)

457

24 квітня відбулися 64-а та 65-а позачергові сесії Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Обидва засідання проходили у малій залі міськради, оскільки велика зала – постійне місце проведення пленарних зібрань – ще залишається недоступною внаслідок визначених процедур після проведеної кампанії виборів президента України. У сесії взяли участь 24 депутати і міський голова.

Перелік питань порядку денного містив розгляд чотирьох проектів рішень – по два на кожну сесію, оскільки чинний регламент Олександрійської міської ради не передбачає винесення більш ніж двох рішень протягом однієї позачергової сесії.

Отже, у ході засідань депутати проголосували за внесення змін до міського бюджету на 2019 рік у зв`язку з його коригуванням від надходжень державних субвенцій та затвердили проведення земельних торгів (дане питання стосувалося дозволу на довгострокову оренду ділянки по вул. Б.Йогансона підприємством «Катеринославські меблеві майстерні», яке має намір значно розширити власне виробництво  в Олександрії – про що вже повідомляв нещодавно «Голос Громади»).

Читайте також:  «Дайте тиші і спокою!» - про ці та інші проблеми олександрійців слухала сесія міськради

Наступним питанням мало бути ухвалення рішення суто технічного плану –  про списання основних засобів з балансу міської лікарні №1, але його буквально «з коліс» було запропоновано замінити проектом рішення «Про визнання замовника робіт з будівництва, реконструкції, капітального, середнього та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення». Мова йшла про ремонт доріг по вул. Козацький шлях на ділянці від вул. Першотравневої до вул. Героїв Сталінграда  та Знам`янського шосе – також від вулиці Першотравневої до вул. Героїв Сталінграда в Олександрії. Замовником пропонувалося визнати новостворене при Кіровоградській обласній державній адміністрації Державне підприємство «Агенство місцевих автомобільних доріг». Оскільки ремонт виконуватиметься за державного фінансування, то й опікуватися ним буде дане ДП. Тендер на виконання згаданих доріг у разі ухвалення сесією даного рішення може відбутися вже наступного дня, чим і викликаний такий поспіх з його прийняттям. Як запевнив міський голова Степан Цапюк, ухвалення сесією даного рішення дасть можливість не затягувати ремонтні роботи до пізньої осені, як це зазвичай буває внаслідок громіздких і довготривалих  організаційно-фінансових процедур. Депутати визнали замовником робіт новостворену обласну структуру одноголосно.

Читайте також:  Кримінальні події тижня: олександрієць «загрався» і став жертвою крадіжки

І останнім питанням двох позачергових сесій було затвердження структури управління освіти, молоді та спорту міської ради у тому вигляді, у якому її запропонував виконком на одному з попередніх засідань, про що також детально повідомляв свого часу «Голос Громади».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ