Олександрійки привезли з Болгарії золоту та срібну медалі

114

Олександрійські спортсменки Світлана Лагно та Дар’я Поляніна вибороли золото та срібло на абсолютному чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок в розділі «куміте» та «ката», а також ваговому чемпіонаті Європи серед кадетів (U16) і молоді (U22) в розділі «куміте» та «ката» в складі збірної України в м. Софія, що в Болгарії, який відбувався 25-26 листопада 2016 року. Про це повідомляє сайт Олександрійської міської ради.

Читайте також:  Органи місцевого самоврядування Кіровоградщини можуть надсилати свої проекти на участь у конкурсі кращих практик

Дівчата є вихованками спортивного клубу «СПАРТА-17». Дар’я Поляніна здобула золото та стала Чемпіонкою Європи серед юніорів в розділі «куміте», а Світлана Лагно стала срібною призеркою у ваговій категорії +65 кг в розділі «куміте» серед жінок.

Крім цього, срібло також здобув олександрієць Максим Слинько, який на даний час навчається і проживає у Львові та виступає за клуб «КАНКУ».

Читайте також:  До відома олександрійських платників податків: обов’язковість подання повідомлення про об’єкти оподаткування за формою №20-ОПП

Підготував спортсменок майстер спорту України, володар чорного поясу третього ступеня Сергій Слинько.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ