Фото Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

Днями для учнів Олександрійського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №16, з метою профорієнтаційної роботи, фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості було організувано екскурсію на завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш».

Під час екскурсії, яку проводив технічний директор підприємства Олег Євсеєв, учні ознайомилися з історією створення, розвитку та напрямом діяльності заводу. Старшокласники відвідали цех, де наочно побачили, що ж таке робота інженера-конструктора, токарів, фрезерувальників, шліфувальників, різальника на лазерній установці, слюсаря-ремонтника тощо.

Читайте також:  На Кіровоградщині потрібні понад 10 інспекторів для виправних установ

Проте найцікавішим стало для дітей знайомство з продукцією, яку випускає завод – кранами. У свою чергу, О. Євсеєв додав, що їхнє підприємство успішно конкурує на кранобудівному ринку не тільки в Україні, але й за кордоном. У ході екскурсії школярі дізнались значення презентованих спеціальностей для суспільства та економічного розвитку не тільки Олександрійщини, а й України загалом; побачили можливості працевлаштування, перспективи професійного розвитку та здобуття досвіду.

Читайте також:  В Україні вводять нові правила продажу таблеток - «ціна за одну»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ