Олександрійські учні сьогодні перевірили свої знання з української мови та літератури. Пробне тестування розпочалося об 11 годині в НВК ЗНЗ №9 та тривало три години. Цьогорічне тестування проходить двома сесіями: 1 та 8 квітня. На вибір учасників  8 квітня представлені такі предмети, як історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови.

Під час пробного тестування учні мали змогу попередньо ознайомитись з особливостями процесу. За словами однієї з учасниць, пробне тестування дає можливість попередньо оцінити свої сили та знання, а також подолати хвилювання перед справжніми сесіями ЗНО.

Читайте також:  Бійкою «без правил» скрасили свій відпочинок в кафе дві олександрійки (ВІДЕО)

Варто зазначити, що пробне ЗНО є платним для його учасників. Цього року його вартість склала 129 грн.

Для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний відсьогодні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів. Зазначимо, що для олександрійців – це Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Читайте також:  Яку заробітну плату пропонують роботодавці Кіровоградщини у різних сферах?

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 08 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Читайте також:  В Україні вводять нові правила продажу таблеток - «ціна за одну»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ