«Олександрія» вдома перемогла «Маріуполь» та впевнено утримує третю сходинку в турнірній таблиці

89

Вчора, 24 квітня,  в Олександрії на КСК «Ніка» відбувся матч 25 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 з футболу між підопічними Шарана та ФК «Маріуполь».

Повідомляє Голос Громади.

Олександрійці здобули перемогу завдяки двом забитим голам в першому таймі матчу. Так, перший гол у ворота гостей на 20 хвилині забив Євген Банада.

Однак через три хвилини гравець «Маріуполя» Владислав Вакула ударом в кут воріт господарів зрівняв рахунок у матчі  1:1.

Та вже на 31-й хвилині «Олександрія» випереджає «Маріуполь» завдяки  пенальті, яке ідеально виконує Дмитро Гречишкін і рахунок на табло збільшується – 2:1.