Податківці Кіровоградщини викрили діяльність незаконного „конвертаційного” центру

270

Податківці Кіровоградської області викрили та припинили діяльність „конвертаційного” центру, який діяв на території на території Кіровоградської та Київської областей.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Фіскальної служби у Кіровоградській області.

У ході слідства з’ясувалося, що група осіб розробила та впровадила злочинну схему, основною ціллю яких було надання послуг в мінімізації податкових зобов’язань для подальшого ухилення від сплати податків та переведення безготівкових грошових коштів у готівку для підприємств реального сектора економіки.

Читайте також:  Де до Дня міста в Олександрії побудують ще один сучасний дитячий майданчик

Діяльність суб’єктів господарювання та прикриття своєї незаконної діяльності тривала впродовж 2016 -2019 років, за які було придбано та конвертовано грошові кошти на суму близько 100 мільйонів гривень.

За результатами 12 обшуків на підконтрольних конвертаційним центрам суб’єктах вилучено 16 печаток, первинна бухгалтерська документація «транзитних» і фіктивних СГД, паспорти 12 громадян України, 3 одиниці вогнепальної зброї та набої до них, 5 одиниць холодної зброї, комп’ютерна техніка, носії інформації та грошові кошти у сумі 8 тисяч доларів США і 1 тисячі ЄВРО.

Читайте також:  Ірина Дубиківська відкрила на Кіровоградщині сервісний центр «Open Space»

Наразі триває досудове розслідування та збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ