Прокуратура виявила численні порушення у діяльності місцевих підрозділів Нацполіції Кіровоградщини

408

Органами прокуратури Кіровоградської області перевірено ряд територіальних підрозділів Національної поліції на дотримання вимог законодавства при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення. В результаті перевірок виявлено численні факти невиконання або неналежного виконання постанов суду про накладення адміністративних стягнень у виді адміністративного арешту та громадських робіт, внаслідок чого винні особи уникають призначеного судом покарання, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Читайте також:  В Олександрії проведуть гіперхлорування водопровідної води (РОЗКЛАД)

Так, допускаються непоодинокі порушення при оформленні протоколів про адміністративне затримання, у яких не зазначаються всі необхідні дані. Зокрема протоколи не містять часу та мотивів затримання, відміток про повідомлення родичів про затримання, мають місце виправлення.
Крім того, допускається проведення особистого огляду затриманої особи з порушеннями, наприклад, за відсутності понятих. Не у всіх випадках адміністративного затримання особи працівники поліції інформують центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як того вимагає чинне законодавство.
Загалом, за результатами проведених перевірок місцевими прокуратурами внесено 11 документів прокурорського реагування, які перебувають на розгляді.
Питання додержання законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення перебуває на постійному контролі прокуратури області, йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Консультує Міністр юстиції: як захистити свою земельну ділянку від захоплення?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ