Проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017” буде подовжено ще на один день

121

Під час проведення засідання робочої групи з питань підготовки та проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2017”, яка відбулася 14 липня під головуванням заступника міського голови Олександра Грабена, організаторами було прийняте  рішення продовжити виставку ще на один день. “- Враховуючи, що Кропивницький – це місто сільськогосподарського машинобудування, важко переоцінити те позитивне значення, яке має виставка для нашого регіону, – наголосив Олександр Грабенко. – Наразі передбачається збільшення виставкових площ на 25%-30%, тобто з минулорічних 82 000 м2 до 100 000 м2.”. Про це йдеться на сайті Кіровоградської міської ради.

Читайте також:  В Олександрії шукачам роботи презентували службу у Нацполіції

Зазначимо, що цього року виставка сільськогосподарської техніки проходитиме з 20 по 23 вересня.

Як і минулого року на час проведення виставки буде продовжено маршрут № 113. Від зупинки “Автостанція №2” будуть здійснюватися безкоштовні перевезення до виставкових площ по вулиці Мурманській.

Нагадаємо, минулого року Олександрійський район на «АгроЕкспо-2016» представили чотири учасника. Молочно-товарний комплекс «Петриківське молоко» – ТОВ «УкрАгрКом» представив відвідувачам теличок голштино-фризької породи, ТОВ «НВФ системи внутрішнього управління» продемонстрував учасникам системи супутникового моніторингу сільськогосподарської техніки, ТОВ «Степ» представив на розсуд української та закордонної публіки біобрикети з соломи та лушпиння соняшника, а також пілети та деревне вугілля для грилю та мангалу. ДП «Конярство України», а точніше місцевий кінзавод підприємства на захід в Кропивницькому доправив коня.

Читайте також:  Сучасні реанімобілі придбали коштом обласного бюджету для медичних закладів Кіровоградщини

БЕЗ КОМЕНТАРІВ