Реальне трудове життя: у Олександрії учні гімназії-інтернату дізнавалися про необхідні професії

99

Днями, для учнів 10 класів Олександрійського підрозділу Кіровоградського обласного НВК (Гімназія-інтернат  – школа мистецтв), які оздоровлюються в пришкільному таборі, було проведено профорієнтаційний урок із серії «Реальне трудове життя», під час якого йшла мова про важливість правильного вибору справи життя.

Під час уроку школярі отримали інформацію про стан сучасного ринку праці, поради щодо вдалого професійного вибору, уникнення помилок при виборі професії. Крім цього, вони дізналися про послуги, що надає служба зайнятості, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Ті, хто вже обрав професію, визначали шляхи оволодіння нею – ознайомилися з інформацією про навчальні заклади, де можна продовжити навчання та ін.

Читайте також:  У мешканця Олександрійщини посеред білого дня викрали машину на пр.Соборному

Окрім цього, старшокласники ознайомилися з сучасними вимогами роботодавців до працівників; а також мали можливість обмінятися власними думками про власні професійні наміри.

Для закріплення уявлення дітям було запропоновано взяти участь у профорієнтаційній грі «Оптимісти та скептики» та проаналізувати свої можливості оволодіння тією чи іншою професією за допомогою психогеометричного тесту. Наступним етапом в роботі під час уроку стало ознайомлення учасників з такими поняттями, як «професійно-важливі якості» та «професійна придатність», після якого фахівець центру зайнятості Олена Клочко запросила школярів пройти профорієнтаційне тестування за методикою Клімова.

Читайте також:  Молода олександрійка померла від отруєння грибами

 На завершення заходу його учасники отримали поради та рекомендації, якими варто було б скористатися в процесі вибору напрямку подальшої професійної діяльності.

За словами викладачів, такі форми роботи дозволяють краще підготувати учнів до усвідомленого вибору подальшої професійної долі.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ